Odwiedź z dzieckiem Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Pyzdrach, jeśli dziecko nie jest czytelnikiem pyzdrskiej biblioteki, zapisz je -wystarczy wypełnić kartę zapisu. Jeśli posiadacie kartę wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą!

Wyprawki przysługują wszystkim dzieciom z roczników 2015-2019, również tym, które odebrały wyprawkę w poprzedniej edycji projektu ,,MAŁA KSIĄŻKA, WIELKI CZŁOWIEK”

W wyprawce znajdziecie :książkę Krasnal w Krzywej Czapce, broszurę Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” oraz Kartę Małego Czytelnika, na której Wasze dziecko będzie zbierało naklejki: jedną za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki z księgozbioru dziecięcego.
Po uzbieraniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom oraz nagrodę. To potwierdzenie nie tylko jego aktywności czytelniczej, ale także Waszych wspólnych przygód z książką.

Mała Książka Wielki Człowiek to największa kampania czytelnicza w Europie i jedna z największych na świecie I MY BIERZEMY W NIEJ UDZIAŁ ‼️